Sylwia Grzeszczak / Rakiety

Scenariusz i Reżyseria: Olga Czyżykiewicz
Zdjęcia: Tomasz Gajewski
Operator kamery: Krzysztof Werner
Montaż: Patrycja Piróg
Koncepcja artystyczna: Olga Czyżykiewicz, Sylwia Grzeszczak
Producent wykonawczy: Alicja Jagodzińska-Kałkus
Kierownik produkcji: Aleksandra Wądołowska-Muczko
I AD / Kierownik planu: Jacek Kozłowski, Piotr Chojnacki
Asystent produkcji: Marek Sobkiewicz
Stylizacje: Iwona Łęczycka-Starka,
Asystentka stylistki: Anna Łoposzyńska
Kostiumy tancerek: Marta Winiczenko
Asystentka kostiumów: Izabella Kowalczyk
Wyposażenie wojskowe: Tomasz Dzioba / wargames.pl
Kostiumy specjalne i rekwizyty: Anna Catnel
Rekwizyty scenograficzne: Bajkoland.pl
Asystentka: Ewa Piechocka
Make up: Magda Pieczonka, Anna Ampulska, Ela Mazurek
Fryzjer: Renata Zając
Asystent fryzjera: Mariusz Dyczkowski
Choreografia: Natalia Konarska
Steadicam: Maciej Tomków
Asystent steadicamu: Arkadiusz Jakubiak
Operator drona: Andrzej Stawiński
Ostrzyciel: Bartosz Opolski, Marek Paduch
Asystent kamery: Michał Kałucki, Piotr Pysklak
Fotosy: Karol Niziołek
Gaffer: Arkadiusz Borowski / Heliograf
Oświetlacze: Mariusz Sojak, Maciek Kobiński, Bartek Ptasznik, Kuba Gamdzyk / Heliograf
Dyżur na planie: Piotr Kwiatkowski, Antoni Sławiński, Wojciech Czeczot, Mirosław Rychlicki, Maciej Ślęk / ALL4Movies
Zaplecze: Krzysztof Bogdan
Zabezpieczenie kaskaderskie: Jakub Kostrzewa, Hubert Kostrzewa, Tomasz Jarzębski, Kamil Kozłowski
Konsultacje, efekty specjalne, zabezpieczenie: Kalina Montrymowicz / Akademia Szkoleń asais.pl
Zabezpieczenie, efekty specjalne: Marek Chmiel, Aleksander Jakubowski, Lech Jakubowski
Zabezpieczenie przeciwpożarowe: Łukasz Komar
Zabezpieczenie medyczne: Grzegorz Kołodziejak, Damian Cała / Edumed
Catering: Grzegorz Kuran
Kierowcy: Oskar Klamerus, Marcin Bartczak, Marcin Mosakowski
Statyści: Jakub Barabowski, Karol Brówka, Jakub Bzura, Sławomir Chabiera, Marek Chmiel, Patryk Ciepłowski, Adam Daniluk, Hubert Guba, Aleksander Jakubowski, Marcin Kostrzewski, Marcin Łukasik, Bartosz Markowski, Wojciech Piątkowski, Seweryn Prządka, Krystian Szymczak, Michał Śmielak, Aleksander Tyszka, Sebastian Wojnicki, Kuba Ziemkiewicz, Oliwier Dominik Żochowski / Akademia Szkoleń
Mariusz Brzeziński, Maciej Kozicki, Dariusz Kubicz, Bronislav Kyseliuk, Marek Lodowski, Paweł Markiewicz, Grzegorz Nurzyński, Paweł Papis, Maciej Rodziewicz, Mariusz Zień / Stars Impresariat